Rreth nesh

Ligao themeluar në vitin 1986, është një prodhues i specializuar në produkt të energjisë R & D, prodhimit, shitjes si një nga ndërmarrjet e teknologjisë së lartë. Produktet e përfshira automatike Bateri Chargers (7 fazat pagesë dhe 8 fazat pagesë), Inverters pushtet dhe rregullatorët automatik të tensionit, DC DC Converters, kontrollorët diellore dhe produkteve të furnizimit me energji elektrike etj Kompania ka marrë ISO9001-2015 sistemit të cilësisë certifikimit, certifikimit GS, certifikimit CB dhe numri i çertifikatat ndërkombëtare autoriteti produktit dhe numri i patentave kombëtare produktit.

Kompania ka shkëlqyer R & D, prodhimit, debugging, RoHS dhe testimin e pajisjeve për kryerjen e zhvillimit rigoroz të produktit, prodhimit dhe shitjes me cilësi të marketingut të sistemit. Produktet tona ka 30 vjet aplikim industrial, përvojë të projektimit, ekspertë të lartë përgjegjëse për zhvillimin, projektimin përzierje me pasurinë e përvojës praktike dhe teknologji të përparuar të energjisë bashku për të krijuar cilësinë e energjisë. Produktet janë përdorur gjerësisht në shtëpi dhe jashtë vendit, janë të eksportohen në 60 vende jashtë vendit dhe rajone, dhe janë të mirë-besuar nga konsumatorët vendas dhe të huaj. Kompania jonë e specializuar në teknik si, menaxhimi themelore shkallë produkt si qëllim, për të dalë jashtë të produkteve të shquar specialitet dhe ekspertizë teknike, për të ndjekur të teknologjisë së lartë, me cilësi të lartë, efikasitet të lartë, me kosto efektive e produkteve, punë shumë për të arritur nivelin më të avancuara ndërkombëtare të industrisë. Produktet e kanë cilësinë e tij të shkëlqyera, të përsosur reputacionin shitjes shërbimi në shtëpi dhe botërore treg.

"Professional, inovative, realist" janë biznesi kompani qëllimi, "besim të mirë, risi" janë konceptet. Për të ofrojnë përdoruesve me teknologjinë e kualifikuar të energjisë, produktet profesionale, shërbimet e përsosur. Me qëllim të krijimit të furnizimit me energji me cilësi të lartë, Ligao arrin përsosmërinë e lartë të energjisë, dhe le të ju hap përpara. Le energji e gjelbër për të mirën e gjithë njerëzimit.

QQ 图片 20181213163527

Mirë se vini në botën e Ligao


WhatsApp Online Chat!