• banner1.6
 • banner6
 • banner3.6

Produkte Featured

Big Discount Lithium Battery Charger For Electric Scooter Battery Charger DC DC & MPPT Solar Charger 25Amp.
Automatik tarifimit 12V 20A 8 Faza Car Battery ngarkues
8 Faza 12V 20A Automatic litium LiFePO4 Battery ngarkues
Automatik tarifimit 12V 10A 7 Stage Battery ngarkues
Car Power inverter 12V1000W Ndryshuar Sine Wave Inverter
[Copy] Automatic Voltage Stabilizer – meter display 3000VA
Wall Kalorësisë Automatic Voltage Rregullatorin WSD-3000VA
Lithium Automatic Batteru charger 12V 5A 8 Stage Car Battery Charger
 • D $ DD $ {{RJI $ 7} IGJ8X9 $ L80
 • Rreth nesh

Ligao (Zhongshan) ELEKTRIKE aplikim CO., LTD

Ligao themeluar në vitin 1986, është një prodhues i specializuar në produkt të energjisë R & D, prodhimit, shitjes si një nga ndërmarrjet e teknologjisë së lartë. Produktet e përfshira automatike Bateri Chargers (7 fazat pagesë dhe 8 fazat pagesë), Inverters pushtet dhe rregullatorët automatik të tensionit, DC DC Converters, kontrollorët diellore dhe produkteve të furnizimit me energji elektrike etj Kompania ka marrë ISO9001-2015 sistemit të cilësisë certifikimit, certifikimit GS, certifikimit CB dhe numri i çertifikatat ndërkombëtare autoriteti produktit dhe numri i patentave kombëtare produktit.

Shiko më shumë
MËSOJMË, mundohemi, ne të çojë!
Furnizues i besueshëm të aksesorëve makinë gjithë bota

pse na zgjodhet ne

 • Rreth nesh

  Rreth nesh

 • certifikatë

  certifikatë

 • Na kontaktoni

  Na kontaktoni

WhatsApp Online Chat!