• banner1.6
 • banner6
 • banner3.6

Избрана Производи

Big Discount Lithium Battery Charger For Electric Scooter Battery Charger DC DC & MPPT Solar Charger 25Amp.
DC DC и MPPT Сончевиот полнач 25Amp.
DC DC и MPPT Сончевиот полнач 25Amp.
Big Discount Lithium Battery Charger For Electric Scooter Battery Charger Automatic Charging 12V 20A 8 Stage Car Battery Charger
Автоматско полнење 12V 20A 8 Фаза автомобили полнач за батерии
Автоматско полнење 12V 20A 8 Фаза автомобили полнач за батерии
Автоматско полнење 12V 20A 8 Фаза автомобили полнач за батерии
Автоматско полнење 12V 20A 8 Фаза автомобили полнач за батерии
 • D $ dd $ {{RJI $ 7} IGJ8X9 $ L80
 • за нас

LIGAO (Zhongshan) АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО CO., LTD

Ligao основана во 1986 година, е професионална производител специјализирана за моќ производ R & D, производство, продажба, како една од високо-технолошки компании. Производи се вклучени Автоматски полнач за батерии (7 фази на полнење и 8 фази полнење), Моќ Инвертори и автоматски регулатори на напон, DC DC конвертори, соларни контролори и напојување производи итн Компанијата има добиено ISO9001-2015 квалитет систем за сертификација, сертификација на ГШ, благајнички сертификат и број на меѓународни сертификати орган производот и бројот на националните патенти производ.

Гледај Повеќе
УЧИМЕ, НИЕ трудот, олово!
Доверлив добавувач на автомобил додатоци ширум светот

Зошто Изберете нас

 • за нас

  за нас

 • Сертификат

  Сертификат

 • Контактирајте не

  Контактирајте не

WhatsApp Онлајн Chat!