за нас

Ligao основана во 1986 година, е професионална производител специјализирана за моќ производ R & D, производство, продажба, како една од високо-технолошки компании. Производи се вклучени Автоматски полнач за батерии (7 фази на полнење и 8 фази полнење), Моќ Инвертори и автоматски регулатори на напон, DC DC конвертори, соларни контролори и напојување производи итн Компанијата има добиено ISO9001-2015 квалитет систем за сертификација, сертификација на ГШ, благајнички сертификат и број на меѓународни сертификати орган производот и бројот на националните патенти производ.

Компанијата има одлична R & D, производство, дебагирање, RoHS и тестирање на опрема за вршење на ригорозни развој на производи, производство и продажба на квалитетни маркетинг систем. Нашите производи има 30 години индустриска примена, дизајн искуство, високи експерти одговорна за развој, дизајн микс со богатство на практично искуство и напредна моќ технологија заедно да се создаде квалитетот на електрична енергија. Производи се користат во земјата и во странство, се извезуваат во 60 земји и региони во странство, и се добро доверени од страна на домашни и странски клиенти. Нашата компанија специјализирана за технички е многу важна, управување со скала на производот, како цел, да се издвоите на извонредни производи специјалитет и техничка експертиза, да се продолжи со висока технологија, со висок квалитет, висока ефикасност, ефективни на производите, работа тешко постигнат на меѓународната напредно ниво на индустрија. Производите имаат одличен квалитет, добра репутација продажбата дома и на светскиот пазар.

"Професионалец, иновативни, реални" се целите на бизнисот на компанијата, "добра волја, иновација" се концептите. Да им обезбеди на корисниците со квалификувани технологија моќ, професионални производи, услуги совршен. Со цел да се создаде висок квалитет на снабдување со електрична енергија, Ligao постигнува висок квалитет на енергија, и нека ви чекор напред. Ајде зелена енергија за доброто на целото човештво.

Операција 图片 20181213163527

Добредојдовте во светот на LIGAO


WhatsApp Онлајн Chat!