Car Power inverter 12V1000W Ndryshuar Sine Wave Inverter

Përshkrim i shkurtër:

· Model: PI-1000W

· Për përdorim në makinë, anije, kamionë, rimorkio dhe shtëpitë e lëvizshme.

· Merrni inverter pushtet të lëvizshëm dhe për të marrë fuqi për të drejtuar llambat, radio apo TV.

· Në rast urgjence si ndërprerje, bashkëngjitni inverter pushtet në baterinë tuaj makinë apo bateri portativ dhe për të marrë pushtetin për të kandiduar pajisje tuaj.

· Ultra-Compact Strehimi Metal: Vogla dhe të thyer: ruhen lehtë në çdo kuti mjet, çantë ose kroskot.

· Integruar Mbrojtja Fuse: Mbron baterinë tuaj dhe inverter fuqia nga dëmtimi për shkak të prizë mbingarkesë. · Inverter mund të zbulojë automatikisht tensionit të ulët bateri dhe mbyllen për të ruajtur baterinë

· Mbrojtja Overload: mbyllje dhe alarmi (mbrojtja e integruar siguresave, mbron baterinë, dhe inverter pushtet nga dëmtimi për shkak të prizë mbingarkesë)

· Output short: Output mbrojtjen e qark të shkurtër.

· Standardet Në përputhje: CB, CE, IEC60950, EN61000 2006/28 / EC

· Mbrojtja Battery kundërt: By siguresave.

· DC input tension: 12V DC, 91a, (10-15V)

· Input gatishmërisë aktuale (12V DC, + / - 5%): ≤0.6A

· Tension prodhimit AC: 230V AC / 110V AC, +/- 8%

· Fuqia Output: 1000W, 4.4A

· Fuqia Output (pik watts): 2000W

· Frekuenca Output: 50 ose 60Hz

· Waveform Output: Modified valë sine

· Low-bateri tensionit alarm: 10.5V DC, + / - 0.5V

· Low-bateri mbyllje me tension: 10.0V DC, +/- 0.5V

· Sasia Fuse & Madhësia: 20A × 6, blade Standard auto siguresave (Internal *)

· Efikasiteti: 85 deri në 90%

· Mbyllje Thermal: 65 +/- 5

· Ftohjes tifoz: Po auto-operacion fan (temperatura ose ngarkesës)

· Kabllo Connection: 16.0mm / 1100mm.

· Temperatura Operative: 0 ~ 40 ℃

· Temperatura Storage: -15 ℃ ~ 45 ℃

· Operative lagështia relative: 10% RH ~ 102% RH

· Madhësia Machine (mm): 260 × 198 × 70

· NW (KGS): 2.9Kg


Detail Product

Produkt Tags

karakteristikë

l Ultra-Compact Metal Strehimi

l Low-Battery Alarm / Shutdown

l Integruar Mbrojtja Fuse

l Illuminated On / Off Switch

l Input Voltage Gama e 12V DC ose 24V DC

l Output Voltage Gama e 115v AC ose 230V AC 

l Të përshtatshme për makinat, shtëpitë e lëvizshme, kampe dhe ndërprerje

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

 modele të tjera

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

 Packaging & Shipping

Paketimi: kuti për dhuratë dhe eksportit kuti kartoni, paketim detaje në bazë të nevojës së klientit.

Shippment: 40-45 ditë pas depozitimit.

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia 

 Kompania e Informacionit

l Themeluar në vitin 1986, një prodhues i specializuar në pajisje elektrike.

l professionla Fabrika Prodhuesi në Zhongshan, Kinë me përvojë mbi 20-vjeçare për tregun global

l Product Range: Fuqia Invertor, Rregullatori Automantic Voltage, ngarkues Bateria, Converter dhe diellore Ndryshimi Controller.

l Certifikata: ISO 9001-2015, certifikimit GS, certifikimit CB, etj 

l 6-Year Alibaba Golden Furnizuesi

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

 Ligao (Zhongshan) ELEKTRIKE aplikim CO., LTD  është një nga prodhuesit më të specializuara të pajisjeve elektrike me mbi 30 vjet përvojë.

Bekuar me rreth 800 të punësuar dhe 35.000 m² prodhimit, kompania jonë arrin të ofrojë produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese.

Me dizajn, shfrytëzimit dhe prodhimit connectedly rrjedh në procedurë tonë operacion, kemi fituar besimin nga klientët tanë.

Kryer nga ISO9001: 2015 dhe për të fituar me UL, GS, CB, CE dhe E-MARK miratimet, ne kushtojnë fond substanciale dhe energji në importimin dhe zhvillimin e linjave të përparuara të prodhimit dhe të teknologjisë testimi për produkte të cilësisë, e cila arrin reputacion të lartë nga të gjithë klientët tanë.

Ne kurrë nuk ndalet zhvillimin e produkteve të reja.

Ballina dhe ODM janë të mirëpritura.

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia

Gama e produkteve

china 220V 12V Sistemi 3000w energjisë diellore inverter fuqia


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!