Изложбите Во април 2019 година

Тоа е нашата чест да Ве поканиме да ја посетите нашата кабини во изложби во април оваа година.

Ова се информациите на изложби:

125 кантонот саем
Место: Кина Увоз и извоз саем комплекс, No.380 Yuejiang Џунг патот, Гуангжу, Кина
Бут бр .: сала 10,3 H29 & Hall11.3 I10

Период: Октомври 15-ти ~ 19, 2019

 

Хонгконг Електроника саем
Место: конвенција и изложбен центар, 1 Експо диск, Wanchai, Хонгконг
Бут бр .: 5C-B22

Период: Октомври 13-ти ~ 16, 2019


Време на мислењето: Јан-05-2019
WhatsApp Онлајн Chat!