DC DC Converter 24V to 12V Power Converter 20Amp China Supplier

Përshkrim i shkurtër:

Model: PV2412-20A

· Tensionit Input: 20V DC 30V DC për

· Tension Output: 12V DC për 13.8V DC

· Standby tanishëm: ≤70mA

· Fuqia Output: 20A (i vazhdueshëm), 30A (maksimal)

· Fuse Input: 20A, blade Standard auto siguresave (Internal *)

· Kabllo Connection: 2.5mm / 900mm.

· Efikasiteti: 85% në 90%

· Mbyllje Thermal: 65 +/- 5

· Input polarizimit mbrojtje reverse diodë

· Output polarizimit mbrojtje kundërt qark

· Output mbrojtjen e qark të shkurtër

· Mbrojtja e qark Temperatura

· Mbrojtja e qark Overload.

· Temperatura Operative: 0 ~ 40 ℃

· Temperatura Storage: -15 ℃ ~ 45 ℃

· Operative lagështia relative: 10% RH ~ 102% RH

· Standardet Në përputhje: CE, EN61000 2006/28 / EC.


 • Min. Order Quantity 500 Pieces/Model
 • Sample Welcome to order for testing
 • Dimension:: 182 x 115 x 62mm
 • Net weight:: 0.8kg
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Dc te DC konvertim;

  2.Designed në automjetin elektrike;

  3.Also mund ta rregulloje atë;

  cilësi dhe çmim të ulët 4.High converters për ju zgjidhni.

  photobank (3)

   

  photobank (2)

  PACO 24V për tension 12V DC DC converter

  DC për DC converter
  P / No. PV2412-6 PV2412-10 PV2412-20 PV2412-30 PV2412-40 PV2412-50 PV2412-60 PV2412-100
  tensionit input 20-30V
  tensionit të prodhimit 12-13.8V
  prodhimit të energjisë 6 Amp (vazhdueshëm) 10 Amp (vazhdueshëm) 20 Amp (vazhdueshëm) 30Amp (i vazhdueshëm) 40Amp (i vazhdueshëm) 50 Amp (vazhdueshëm) 60; Amp (i vazhdueshëm) 100 Amp (i vazhdueshëm)
  prodhimit të energjisë ; 10 Amp (max) 15 Amp (max) 30 Amp (max) 45 Amp (max) 60 Amp (max) 70 Amp (max) 80 Amp (max) 130 Amp (max)
  Standby aktuale ≤15 mA ≤20 mA ≤70 mA ; ≤80 mA ≤80 mA ≤90 mA ≤90 mA ≤110 mA
  siguresave input 7.5A 10A 20A 30A 40A 2 * 30A 2 * 40A 4 * 30A
  efikasitet 85% ~ 90%
  mbrojtjen termike 65 ° C ± 5 ° C  
  kabllo lidhje ; 1.5mm2 / 900mm 2.0mm2 / 900mm 2.5mm2 / 900mm 4.0mm2 / 900mm 6.0mm2 / 900mm 10mm2 / 900mm 12mm2 / 900mm ; 20mm2 / 900mm
  input Fuse vendndodhja i brendshëm i jashtëm i brendshëm
  Ventilator te ftohti jo temperaturë të kontrolluar automatike
  Input polarizimit të kundërt mbrojtja Dioda
  Output polarizimit të kundërt mbrojtja Circuit
  output short mbrojtja Circuit
  mbi ngrohje mbrojtja Circuit
  mbi ngarkesës mbrojtja Circuit
  Dimension (L * W H *) 88 * 87 * 42mm 126 * 87 * 42mm 182 * 115 * 62mm 222 * 115 * 62mm 222 * 115 * 62mm 275 * 165 * 79mm 275 * 165 * 79mm 365 * 165 * 79mm
  Pesha (kg) 0.35 0.45 0.8 0.95 1.0 2.0 2.0 3.03

  Faza shumicë e vetme 220V AC 5000va rregullatorit te tensionit stabilizatorFaza shumicë e vetme 220V AC 5000va rregullatorit te tensionit stabilizatorFaza shumicë e vetme 220V AC 5000va rregullatorit te tensionit stabilizatorFaza shumicë e vetme 220V AC 5000va rregullatorit te tensionit stabilizatorFaza shumicë e vetme 220V AC 5000va rregullatorit te tensionit stabilizator

  Faza shumicë e vetme 220V AC 5000va rregullatorit te tensionit stabilizator

  Packaging & Shipping:

  1. kartoni Cargo apo varet kërkesës së klientit.

  2. 40-45 ditë pune pas marrjes së depozitimit

  Faza shumicë e vetme 220V AC 5000va rregullatorit te tensionit stabilizator

  Pse na zgjodhet ne:

  L-Ndërtimi i mirë garanci-1 vjet

  L Klienti juaj i kënaqur në orarin e duhur dhe cilësinë

  L Juaj mund të marrë reputacion të mirë nga tregun tuaj dhe të marrë urdhra më shumë

  L-shërbimit tonë profesional para dhe pas shitjes

  l- çmim të arsyeshëm

  L Çdo pyetje nga ju jeni të mirëpritur dhe do të jetë përgjigjur në 24 orë.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!