Automatic Voltage Stabilizuesi - 3000VA ekran metër

Përshkrim i shkurtër:

· Fuqia: 3000VA

· Teknologji: CPU bazuar Digital Circuit + Transformer

· Voltage Input: 120-260 VAC / 80-140 VAC

· Frekuenca Input: 50 / 60Hz

· Voltage Output: 220 VAC / 110 VAC

· Precision Output: +/- 10%

· Vonesa Koha: 6 sek. / 180 sek

· Efikasiteti: 98%

· Faza: Faza Single

· Meter Display Status: tensionit Input / Output tensionit

· Mbrojtja High Voltage: Po

· Low Voltage Mbrojtja: Po

· Mbrojtja Overload: Po

· High Protection Temperatura: Po

· Mbrojtja Circuit: Circuit Breaker

· Zgjuar Cooling System: Nuk ka

· Standardet Siguria: CE, EN 60335, EN 61000

· Temperatura Operative: 0 ~ 40 ℃

· Storage Temperatura: -15 ℃ ~ 45 ℃

· Përdorimit Lagështia relative: 10% RH ~ 102% RH

· Size Machine (mm): 390 × 215 × 260

· NW (KGS): 8.6Kg


Detail Product

Produkt Tags

Features:

1.Wide Gama Voltage Rregullorja
2.Microprocessor Control (CPU)
3.Technology: Klasa seri, EI transformator, Relay type
4.Display: Input dhe metër tensionit të prodhimit ekran
5.Automatically ekzekuton mbrojtje, kur mbrojtja përfunduar, shkon off
6.high Mbrojtja e tensionit: Po
mbrojtja e tensionit 7.Low: Po
mbrojtja 8.Overload: Po (3KVA, 5 KVA)
Mbrojtja temperatura 9.High: Po
Mbrojtja 10.Circuit: Mbrojtja Circuit
11.Smart Sistemi i ftohjes: Po (3KVA, 5 KVA)

specifikimet:

model MPJ-3000VA
Kartoni MEAS (cm) 51 x 41.5 x 30.5
Sasia (copë) / kartoni 4
GW (kg) 25.6
NW (kg) 23.6
Enë 20 '(copë) 2640
pushtet 3000 VA
teknologji CPU bazuar Digital Circuit + transformator
Voltage input 140-260V / 80-140V AC
Frekuenca input 50 / 60Hz
tensionit të prodhimit 220V AC / 110V AC
Precision output +/- 10%
vonesa Koha 6 sek. / 120 sek
efikasitet 98%
fazë Faza Single
Siguria standard CE, EN 60335, EN61000
Operacioni Temperatura 0 deri në 40 ° C
Storage Temperatura -15 ° C ~ 45 ° C
Operacioni Relativisht Lagështia 10% RH ~ 102% RH

punishte

me cilësi të lartë meter ekran 220V AC rregullator automatik i tensionit

me cilësi të lartë meter ekran 220V AC rregullator automatik i tensionitme cilësi të lartë meter ekran 220V AC rregullator automatik i tensionitsallë ekspozite

me cilësi të lartë meter ekran 220V AC rregullator automatik i tensionit

Paketa & Delivery:

1. eksportuara standarde paketim ngjyra kartoni, ose sipas kërkesës tuaj.

2. 35-45 ditë pune mbi marrin depozitën

图片 3

FAQ

MOQ: 300 grupe; Port: Zhongshan

termi pagesës: L / C, T / T, D / A, D / P, perëndimore Bashkimi, MoneyGram, Paypal

Furnizimi Aftësia: 10000 copë në muaj

Produktet kryesore

1. Power inverter

2. 7 fazat / etapat 8 kaloni mënyrë automatike bateri ngarkues

3. Power inverter me ngarkues

4. diellore Ngarkesa Kontrolluesi

5. DC Converter DC

6. Voltage Rregullatorin Automatic

3.Why Zgjidh Ligao?

1.) Ligao është një nga prodhuesit më të specializuara të pajisjeve elektrike me përvojë mbi 20 vjet.
2.) Përgjigje kërkesën tuaj brenda 24 orëve të punës;

3.) Dizajni Customized është në dispozicion; OEM dhe ODM janë të mirëpritur;

4.) Dorëzojë mallrat për të klientit tonë në të gjithë botën me shpejtësi dhe saktësi;

5.) produkte Oferta Customer me cilësi të lartë me çmim konkurrues.

4.Kur kaloni është kthyer më, pse AVR nuk mund të fillojë punën?

Arsyet e mundshme:

1.Improper lidhje, mund të ketë kontakt të lirshme nga rrjeti elektrik AC dhe ose nga AVR ndaj pajisjeve;
2. mbingarkesat, kapaciteti fuqia e aparatit lidhur kalon stabilizator fuqinë maksimale të prodhimit. Zakonisht në këtë rast, siguresave do të hedhur në erë ose ndërprerësi do të udhëtimit jashtë;
3. frekuencë të ndryshme në mes të frekuencës prodhimit AVR dhe frekuencën e pajisjes elektrike.
Zgjidhje:
1. Sigurohuni që fuqia e shërbimeve është e lidhur si duhet me AVR dhe AVR për pajisje shtëpiake;
2.ensure që AVR nuk është i mbingarkuar.
3.Make sigurt daljen AVR dhe pajisje ngarkuar në të njëjtën diapazonin e frekuencave.

5. Kur ju kaloni në AVR, pse LED dritat shfaqur "e pazakontë"?

Arsyet e mundshme:
1. të lartë apo të ulët tension të dhëna tejkalon varg AVR input tensionit;
2. mbrojtje temperaturë të lartë;
3. dështim qark.

Zgjidhje:
1. prisni derisa input tension të kthehen prapa në varg rregullimit AVR;
2. switch off AVR dhe le të qetësohem;
3. sjellë në qendrën e shërbimit për riparim.

6.Why bën AVR menjëherë udhëtim off kur ajo është kaloni në?
Kapaciteti i ngarkimit duhet të kalojë amperage siguresave ose qark breakeramperage!
Në këtë rast, ju keni nevojë për të zvogëluar ngarkesën, ose përdorin një kapacitet më të madh të AVR në pushtet pajisjen ngarkuar.

Market 7.Main

me cilësi të lartë meter ekran 220V AC rregullator automatik i tensionitme cilësi të lartë meter ekran 220V AC rregullator automatik i tensionit

 

 

kompania e Informacionit

Rreth nesh

Ligao (Zhongshan) pajisje elektrike Co, LTD është një nga prodhuesit më të specializuara të pajisjes elektrike me mbi 20 vjet experience.Conducted nga ISO9001: 2015 dhe për të fituar UL, GS, CB, CE, dhe miratimet E-mark.

Investime në Pajisje Prodhim: US $ 5 milion - US $ 10 milion

Madhësia Fabrika: 40.000 metra katrore

Punëtorët linjë prodhimi: 200 njerëz

R & D inxhinier: 5-10 persona

Shtabet QC: 5-10 njerëz

Sales Ekipi: 10 persona

Shërbimet tona; garanci një vit; OEM & ODM është në dispozicion!

ExcellentPre-shitjes dhe pas shitjes servicesystem.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!